НОВИНИ 01.09.2017

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 вересня - особливий день у житті кожного учня. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини.

Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї. Єланецької гуманітарної гімназії. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню гімназійну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

У 2017-2018 навчальному році наша Альма Матер гостинно відкрила двері для 19 допитливих і непосюдичих дітлахів. Гучним оплесками зустріли їх  присутні, яких привела на лінійку класний керівник Свіденко Інна Іванівна. Вони із задоволенням приєдналися до гімназійної родини і розповіли про себе у віршах.  Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в наших стінах. Скоро вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку.

Директор школи  Мельник В.В. привітала з початком нового навчального року учнiв, їх батькiв та вчителів, побажала  нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році  діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними.

На свято,  крім вчителів, дітей та батьків завітало багато гостей.

Святкова  лінійка мала національно-патріотичний зміст. Пiд час урочистостей всі присутні виконували Гімн України .  Гарного настрою додали ведучі та справжні українські козаки з Котигорошком, що завітали на захід, аби дати настанови першачкам та всім учням.

Всіх присутніх порадували вокальні групи гімназії, що презентували на святі свої нові пісні.

Майбутні випускники провели першокласників до школи. Перший урок у школярів був присвячений інтеграції України в Європу, відкриттю безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом.