НОВИНИ 01.09.2016

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Святкування Першого дзвоника Єланецької гуманітарної гімназії розпочалось з появи легендарних засновників Київської Русі: Кия, Щека, Хорива та їхньої сестри Либідь. Вони завітали аби поздоровити гімназистів з початком навчального року та представити нових учнів гімназії з їх батьками та класним керівником.
Ведучі  щиро вітають гімназистів, батьків, учителів, запрошених гостей. З вітальним словом до присутніх звернулася директор Мельник Валентина Володимирівна.  Вона привітала усіх з початком навчального року, побажала першокласникам сумлінного навчання, старанності й наполегливості, а випускникам  - успішно завершити навчальний рік, добре скласти ЗНО та вступити до омріяних навчальних закладів.   На свято завітали  Богданцев Василь Васильович, голова Єланецької районної ради та Кожукар Н.М., секретар селищної ради. Від районної влади гімназія отримала сертифікат на отримання кабінету з предмету «Захист Вітчизни», кабінету фізики та двох сучасних інтерактивних комплексів «Lenovo».
 Глядачі вподобали виступ першачків гімназійної родини. Попри  те, що це їх перший виступ в цьому навчальному закладі, діти впевнено тримались на сцені.
 Приємні, щирі слова на адресу вчителів пролунали від одинадцятикласників, які подякували своїм наставникам за невтомну працю. Своїм молодшим друзям вони побажали успіхів у навчанні та бути гідними звання учнів Єланецької гуманітарної гімназії.
Несподіванкою для присутніх став яскравий та феєричний флеш-моб. Невимовні почуття у присутніх викликав цей виступ, який підготували майбутні випускники з першачками.
На завершення свята пролунав святковий ПЕРШИЙ ДЗВОНИК!!!