СВЯТО ДЛЯ МАМ ТА БАБУСЬ

7 березня в Єланецькій гуманітарній гімназії вперше було проведено Свято для мам та бабусь. На це свято були запрошені мами та бабусі усіх учнів гімназії. У щирому родинному колі звучали душевні слова  любові, вдячності та поваги до найдорожчих людей, бажання їм допомагати, приносити радість. Під час свята учні проявили яскраві артистичні здібності. У концерті взяли участь учні всіх класів. Жінок прославляли боги Олімпу – учні 10 класу, хор учнів 6-го класу вразив душевністю та щирістю.      Вальс квітів у виконанні дівчаток 11 класу – це сама юність та ніжність. Вітала всіх присутніх прекрасна дівчина-весна. Виступ джентльменів 8 класу поєднував у собі гумор, любов та повагу до жінок.  Вокальна група дівчаток 7 класу подарувала мамам та бабусям прекрасну пісню. Не можна було стримати емоцій від виступу дуету матері та доньки Вікторії та Даші Слободніченко. На сонячний весняний лужок запросив усіх танцювальний колектив, учасники якого – учні 3 та 4 класів. Найменші учні 5 класу емоційно та натхненно виконали пісню «Мама». Із задоволенням всі слухали вокальну групу дівчаток 11 класу, тріо 6-А класу, квартет хлопців 9 класу  та інших учасників концерту. Слова привітання з Днем народження звучали для Моргун Катерини. Апогеєм свята стало крокування мам та бабусь по алеї, яку утворили гімназисти. Вони тримали в руках яскраві повітряні кульки з написами різними мовами «Я люблю маму». На весняній клумбі були висаджені проліски для мам та бабусь, які стали символом щирої дитячої безмежної любові.