9 ТРАВНЯ

Напередодні 9 травня учні Єланецької гуманітарної гімназії відвідали ветеранів та привітали їх з Днем Перемоги .

Учні 6-Б класу привітали Тітову Олександру Сидорівну та побажали їй здоров’я, добробуту та всіляких гараздів. Тарасенка Сергія Макаровича вітали п’ятикласники та зичили мирного неба над головою. Учні 9 класу щиро подякували героям, які зберегли для нас мирне небо в особі Михайлова Володимира Фадейовича. Учні 8 класу сказали теплі слова привітання Непомнящому Віктору Порфировичу. Учні 11 та 7 класів побажали  міцного здоров’я та довголіття Мартишку Миколі Тимофійовичу, Лень Наталії Григорівні. Учні 10 класу зі святом 9 Травня привітали Гончаренка Івана Григоровича. Осітрова Юлія виклала свої враження від свята Перемоги у рядках, які хочеться присвятити усім ветеранам.

Ми про війну завжди багато чули,

Про ті тяжкі й страшні часи.

Ми дякуєм, що Перемогу ви здобули

І мирне небо чисте на віки.

9 Травня - свято Перемоги.

Воно не відійде у небуття.

Якою б далі не була дорога,

Спасибі Вам велике, за життя.