ГІМНАЗІЯ ВІДЗНАЧИЛА СВОЮ 11 РІЧНИЦЮ

25 листопада,  в день офіційного введення в експлуатацію відремонтованого приміщення Єланецької гуманітарної гімназії, заклад нового типу відзначав свою чергову річницю. Свято було домашнім і теплим, так би мовити у стилі ретро, з іменинним тортом, гостями, посвятою першокласників у гімназисти і  традиційно величезною кількістю грамот переможцям І (гімназійного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.  Почесними гостями свята були Богданцев В.В., перший заступник голови Єланецької райдержадміністрації, Головань С.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту  Єланецької райдержадміністрації, Савельєва Т.О., завідувач сектору культури Єланецької райдержадміністрації, Мартишко М.Т., ветеран Великої Вітчизняної війни, Лень Н.Г., учасник війни, Шарпар В.С., ветеран педагогічної праці, колишній вчитель фізики. Свої вітання зі святом передала депутат обласної ради Демченко Т.В., вчитель історії Прокопчук М.М.
Представники виконавчої влади району Богданцев В.В. та Головань С.В. щиро привітали гімназійну родину зі святом, відзначили вагомість досягнень гімназистів у освітньому просторі Єланеччини , області та далеко за їх межами,  вручили гімназистам сертифікат на сучасну комп’ютерну техніку, нагородили Подяками Єланецької РДА та районної ради Лагачеву Л.А, вчителя історії та правознавства та Мироненка П.М., в.о. завідуючого господарством, Подяками відділу освіти молоді та спорту  Вагіну О.В., вчителя інформатики, Свіденко І.І., класного керівника 5(9) класу, Жиляєву Л.М., кухаря гімназії, Кухаренко М.В., голову ради гімназії, команду «Феміда» учнів 7(11) класу за перемогу в  обласному  Інтернет-турнірі юних правознавців -2014. Було відзначено дипломом ІІ ступеня Гордієнка К. за перемогу в обласній олімпіаді з Основ безпеки життєдіяльності та подякою Забродську Ю. за активну участь в олімпіаді. Почесні дипломи отримали команди юних спортсменів, переможців районних спортивних змагань, які пройшли у вересні-листопаді.
Активними учасниками свята були батьки гімназистів. Святковий день починався із батьківських уроків, які викликали бурю позитивних емоцій. Батьки та бабусі з дідусями навчали своїх дітей куховарити та пекти вироби із солоного тіста, прикрашати торти та заварювати лікувальні народні чаї, складати власну музику та полювати, вишивати та планувати сімейний бюджет, складати подарункові букети та робити сучасні зачіски. Учні вдячні своїм членам сім’ї, які провели для них незабутні уроки Величко Г, М., Дорошенко С.В, Кухаренко М.В., Донченко М.Л., Кравченко В.В., Малюк О.Б., Богаченко А. М., Данилець Н.Б., Ковальовій Т.В., Толстік С.М., Топчу Т.П., Чорній А.М., Ткачук Л.О., Кравченко О.С. . Голова ради гімназії Кухаренко М.В. та голова Батьківського Фонду Малюк О.Б. привітали від усів батьків гімназію зі святом та подарували кошти на подальше обладнання кабінету фізики. На святі було відзначено подяками батьків, які допомогли матеріально та морально у підключенні нової інтерактивної техніки та виступили спонсорами свята Алхімов В.Д., Дорошенко С.В., Ющук М.А, Вороніна Р.В., Бедратий А., Лукіяненко В., Цешнатій В.І., Кравченко В.В.
На святі Дня гімназиста традиційно вшановують переможців І (гімназійного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Цього року в олімпіадах взяли участь 111 гімназистів, що склало 86%, було отримано 104 грамоти І ступеня, 109-ІІ, 102-ІІІ.. Найбільшу кількість грамот отримали Суліма Володимир, Давітян Давид, Донченко Юлія, Сікорінська Аліна, Кравченко Анастасія, Мартишко Ігор., Легкодух Сніжана., Вагіна Анастасія.
Кульмінаційним моментом свята була посвята  першокласників у гімназисти. Молодші гімназисти прийняли від випускників галстуки, значки, учнівські квитки та обіцяли гарно навчатися та бути гідними славних традицій гімназії. А спостерігатиме за ними і надалі гімназійний старожил Домовинок, друг та помічник гімназистів.
Свято було сповнене чудової  музики, віршів, гарних побажань та посмішок, і всі присутні говорили про неповторну атмосферу єдності та порозуміння, яка панує в гімназії , об’єднує та надихає на подальші успіхи. Натхненна молитва у виконанні Переновської В. прозвучала як символ єднання гімназійної родини у прагненні до миру. І нехай її почує Бог, а ті, хто прагнуть війни, схаменуться.

В.Мельник, директор Єланецької гуманітарної гімназії