КВК

Для мене КВК - це завжди щось приємне, незабутні емоції, гарний настрій та чудовий гумор. Кожного разу, коли я відвідую гру КВК, за участі нашої гімназійної команди  "Hot team", я бачу всі старання, ентузіазм та  нездоланність учасників команди. Вони з кожним кроком, з кожною грою переймають все більше досвіду, професійного гумору та жаги до перемоги.
Першим важким кроком команди  "Hot team", але і дуже вдалим, була районна гра КВК в ЦДК "Зоря". Гімназійна команда перемогла і ця перемога стала великою заслугою та сильним завзяття до наступної перемоги, але вже в Міжрайонній лізі шкільного кубку КВК.
І от цей день настав, нова гра КВК в смт Братському,    команда  "Hot team" змагалася, ще з чотирма сильними командами Братського («Абсциса», «Ударені струмом»), Арбузинського (САМ), Новоконстантинівського (100 %) районів. В всіх чотирьох конкурсах "Hot team" показувала свої надзвичайні здібності, свою витримку, адже не завжди випадає такий шанс бути на такій  сцені.  Команди змагались по класичній схемі в чотирьох конкурсах: візитка, розминка, СТЕМ та музичне домашнє завдання. Різні команди підготувались до різних конкурсів по різному. Приємно здивувала здатність команд грати в розминку, та й насправді дуже багато моментів було в домашньому завданні, коли хотілось аплодувати стоячи! В цілому гра пройшла на одному диханні і справила на всіх величезне враження. Вболівальникам, глядачам, суддям дуже сподобались всі команди, але в кінці свята прийшов час обирати переможця.  Всі були заінтриговані, хто ж стане переможцем, а хто займе призові місця... І от настав момент оголошення суми балів за всі чотири конкурси. Третє місце зайняла команда"Абсциса", друге місце розділили команди "САМ" і наша гімназійна команда " Hot team" (сума балів 92), а перше місце зайняла команда "Ударені струмом" (сума балів 93). Лише один бал, відділив "Hot team" від перемоги.
Але далі нашу гімназійну команду чекала несподіванка, нас запросили на  більш цікаву та важливу гру у весняному шкільному кубку КВК Миколаєва Всеукраїнської ліги  КВК "ВОЛНА".  Учасники команди, організатори, вболівальники всі з нетерпінням чекали цієї відповідальної гри.
І от 17 квітня в концерт-холі «Юність» міста Миколаєва і відбулася ця запекла гра. В шкільному кубку КВК брали участь дев’ять команд . Всі команди показали свій неперевершений артистизм, протягом всієї гри дивували глядачів  високим рівнем підготовленості і щільністю гумору. Я думаю,  що всі команди гідні першого місця за те, що зробили такий яскравий захід на такому високому рівні. Але переможець один, всі завмерли, хто ж стане переможцем...І І місце - «Все включено» (53 школа).
Я щиро вітаю всі команди з гарно показаним результатом, а саме нашу команду "Hot team" з 6 місцем та призом глядацьких симпатій, адже участь - це багатий досвіт. Не треба зупинятися на досягнутому, а потрібно ще більше старатися та вірити в свою перемогу. Бажаю вам гарного гумору, щирих емоцій, нових професійних ігор та вірних глядачів. Я щиро дякую всім організаторам поїздки та конкурсу, за пережиті емоції та чудовий настрій.

.