СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА 24 ТРАВНЯ

24 травня 2013 року, як і у всіх школах України, в Єланецькій гуманітарній гімназії відбулося хвилююче свято Останнього дзвоника.

Незвичайним це свято було тому, що почесними гостями на святі, разом з головою Єланецької РДА А.В.Добровольським, селищним головою Л.В.Баденко та начальником відділу освіти С.В.Головань були ветерани Великої Вітчизняної війни М.Т.Мартишко, Н.Г.Лень, В.П.Непомнящий, В.Ф.Михайлов. Ці люди поділилися своїми спогадами з гімназистами під час проведення акції "Ланцюг поколінь" і вдячні учні подарували їм диски з записами зустрічі.

Це було спільне свято учнів, вчителів, батьків, гостей. Було підведено підсумки роботи за навчальний рік. Результати показали, що навчальний рік пройшов у напруженій роботі.

31 гімназист отримали Похвальні листи

За активну життєву позицію, участь у житті гімназії, неодноразові перемоги в районних предметних олімпіадах та конкурсах, перемоги на обласному рівні нагороджені щорічною премією:

• Фатич Ольга - 150 грн;
  • Ющук Артем - 100 грн.

Гімназисти отримали 37 дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів за перемоги в районному етапі Всеукраїнських олімпіад.

Грамотами райдержадміністрації  були нагороджені:

• Мартишко Віктор Миколайович - за високий професіоналізм, пропаганду здорового способу життя, залучення дітей  до регулярних занять спортом.
  • Алхімов Валерій Дмитрович - за розуміння проблем дітей, створення комфортних умов для навчання учнів, допомогу  в проведенні ремонтних робіт.

Грамотами Єланецької селищної ради були нагороджені:

• Дмитрюк Тетяна Миколаївна - за високий професіоналізм, добросовісне відношення до виконання обов’язків, підготовку дипломантів Конкурсу-захисту наукових робіт при Миколаївському територіальному відділенні Малої академії наук 2013 р.
  • Давітян Давид - учень 5(9) класу за наполегливість у здобутті знань, перемоги у районних олімпіадах з хімії, біології, світової літератури, активну життєву позицію, піднесення престижу закладу в районі, перемогу в гімназійному та районному конкурсі «Учень року 2013».
  • Суліма Володимир - учень 4(8) класу за наполегливість у здобутті знань, перемоги у районних олімпіадах з англійської мови, хімії, біології, світової літератури, географії, математики, перемогу в обласній олімпіаді з хімії, активну життєву позицію, перемогу в районному конкурсі «Кращий читач», піднесення престижу закладу в районі.
  • Гнідий Владислав - за активну участь в організації громадської роботи гімназії та селища, креативність, творчість і неординарність, артистизм, участь та неодноразові перемоги в предметних олімпіадах, конкурсах, участь в районних заходах художнього спрямування, творчий підхід у створенні та оформленні гімназійної газети ALMA MATER, розміщення власних фотоматеріалів на її сторінках, за перемогу в складі гімназійної команди КВК, активну життєву позицію.

За найкращі показники в рейтингу гімназисти 39 гімназистів були нагороджені грамотами та преміями.

Та особливо хвилюючим свято Останнього дзвоника було для учнів 11 класу, їх класного керівника та батьків.