СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА 1 ВЕРЕСНЯ

1 вересня 2013 року, як і у всіх школах України, в Єланецькій гуманітарній гімназії відбулося хвилююче свято Першого дзвоника. Для учнів 11 класу це було останнє свято Першого дзвоника у їхньому гімназійному житті. А для учнів п’ятого класу це було перше свято в гімназії. Підтримати гімназистів та розділити з ними свято прийшли батьки, бабусі, дідусі.

Почесними гостями свята з подарунками та теплими словами підтримки гімназії як закладу нового типу були голова Єланецької райдержадміністрації Добровольський Андрій Васильович, заступник голови районної ради Кравчук Сергій Іванович, селищний голова Баденко Любов Василівна, начальник відділу освіти Єланецької райдержадміністрації Головань Світлана Валеріївна. Увесь колектив гімназії радісно дякував за інтерактивну дошку. За підтримку гімназії грамотами та подяками були нагороджені спонсори: Бедратий Андрій Сергійович, Дорошенко Сергій Володимирович, Макушев Сергій Павлович, Усик Тетяна Іванівна,

Грамотою Єланецької райдержадміністрації була нагороджена Пироженко Наталія Анатоліївна, заступник директора з НВР. Грамотою відділу освіти був нагороджений Танасійчук Сергій Гурійович, вчитель музики. Грамотою від організаторів конкурсу "Колосок" була нагороджена Дмитрюк Тетяна Миколаївна, вчитель біології. Диплом лауреата 16 Національного конкурсу шкільних газет знайшов гімназійну газету "Alma Mater". Грамотами виконкому Єланецької селищної ради були нагороджені Мельник Валентина Володимирівна - за високі результати ЗНО з англійської мови, Гордієнко Валентина Володимирівна - за професіоналізм, Свіденко Інна Іванівна - за піднесення престижу гімназії.

Педагогічний колектив гімназії поповнився новими вчителями Це молодий спеціаліст з іноземної мови Панченко Яна Валентинівна та вчитель світової літератури Гордієнко Валентина Володимирівна.

Сюрпризом для учениці 11 класу Нечпай Анастасії було урочисте вручення паспорта громадянина України головою Єланецької РДА Добровольським А.В.

Колектив гімназії, вчителів, директора привітав із святом випускник минулого року Шапошник Андрій, який став студентом Варшавського інститут ім. Лазарського факультету Міжнародні відносини і Європейське навчання за спеціальністю "Дипломат"

Після закінчення урочистої лінійки відбувся святковий перший урок, який з наказу президента України В.Ф.Януковича був присвячений творчості дітей. У кожному класі відбулися виставки дитячих робіт.

Уроки одержались оригінальними, різноманітними. Учні були в захопленні.