ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 2013

31 травня 2013 року в Єланецькій гуманітарній гімназії відбулося свято Випускного вечора. Це свято вжитті кожної людини буває тільки один раз у житті. По-материнськи в далеку дорогу проводжала 15 випускників з хлібом-сіллю директор гімназії Мельник Валентина Володимирівна.

Після покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам і до монументу Тараса Шевченка вечір розпочався вальсом випускників.

Дуже зворушливим був танець із батьками.

7 випускників 2013 року нагороджено золотими медалями:

• Веретенник Анастасія
  • Гінкул Олег
  • Гнідий Владислав
  • Казмірук Валерія
  • Кошлата Наталя
  • Ткачук Тетяна
  • Шапошник Андрій

Новохатько Євгеній нагороджений грамотами за особливі успіхи у вивченні фізики, біології, алгебри, геометрії.

На святі були присутні голова районної ради Москаленко О.М., заступник голови РДА Жорова О.А., начальник відділу освіти Головань С.В., селищний голова Баденко Л.В., які щиро вітали випускниківта дякували за піднесення престижу Єланецького району в обласних олімпіадах, спортивних змаганнях та заходах художньо-естетичного спрямування. Усіх випускників було нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти та виконкому селищної ради.

Ці діти - артистичні, талановиті, мають почуття гумору, оптимістичні, активні та проявили всі свої найкращі якості під час випускного балу.

В добру путь вам! Хай збудуться ваші мрії!