line decor
ГОЛОВНА ВИПУСКНИКИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ГАЛЕРЕЯ САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ГАЗЕТА ALMA MATER
line decor
 
 
НОВИНИ
 

ГОТОВІ ТА ЗАХИСТИМО!

 

У Конституції України сказано, що служба в Збройних Силах України, захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності – почесний обов’язок кожного молодого громадянина.
   До Дня Збройних Сил України, керуючись цим положенням Конституції України, 4 грудня в Єланецькій гуманітарній гімназії відбулося військово-патріотичне змагання «Готові та захистимо!» за участі юнаків 5(9)-7(11) класів, організоване вчителем предмету «Захист Вітчизни» лейтенантом запасу М.М.Прокопчуком спільно з класними керівниками: О.І.Наконечною, І.І.Свіденко та В.В.Гордієнко.
   Змагання оцінювало журі, до складу якого входили директор гімназії В.В.Мельник, старший офіцер відділення комплектування Єланецького РВК майор В.І.Човага та начальник відділення забезпечення Єланецького РВК капітан М.П.Павлушенко.
   Змагання почалися зі стройового огляду та внесення національного прапора під державний гімн України. Вступні слова, що надихнули юнаків, виголосили дівчата та вчитель предмету «Захист Вітчизни» лейтенант запасу М.М.Прокопчук, який не оминув увагою воїнів АТО, які не жалкуючи себе боронять цілісність Вітчизни.
   Програмою змагань було передбачено наступні конкурси: візитка (назва команди та девіз); військові звання (знання військових звань); камуфляж (одягання військового одягу); картопля (чищення картоплі); ґудзик (пришивання гудзиків); конкурс командирів (естафета: спорядження магазину патронами та стрільба у протигазі); пісня (військово-патріотична пісня разом з вболівальниками); протигаз (одягання протигазу); магазин (командна естафета зі спорядження магазину патронами); стрільба з пневматичної зброї та інтелектуальний конкурс.
   Протягом змагань юнаки продемонстрували свої навички, знання та вміння, які вони здобули на уроках з предмету «Захист Вітчизни» та на заняттях військово-патріотичного гуртка «Зірниця». У запеклій боротьбі юнаків було видно, що вони не прагнуть власної перемоги, а роблять спільну справу – готуються стати захисниками Вітчизни.
   У дружній здоровій конкуренції перемогу здобула досвідчена команда 7(11) класу «Нічна варта», ІІ місце здобула перспективна команда 5(9) класу «Розвідники», ІІІ місце здобула надійна команда 6(10) класу «Соколи». Також було відмічено грамотою групу підтримки команди 6(10) класу.
   Після церемонії нагородження перед присутніми виступили члени журі. В.В. Мельник наголосила: «На наших військoвих пoкладена священна місія - бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду. Істoрія Українськoї держави, і її Збрoйних Сил свідчить прo те, щo вoни з честю викoнують її. А нарoд відпoвідає на це любoв’ю та пoшанoю». Представниками Єланецького РВК було зазначено: «Дивлячись на результати змагання ми віримо,що наші хлопці і юнаки з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Батьківщиною, і що наше українське небо буде мирним і безхмарним!»
   На завершення змагань юнаки команд проголосили в один голос: «ПАТРІОТАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, ПАТРІОТАМИ СТАЮТЬ!!!»

М.М.Прокопчук, вчитель предмету «Захист Вітчизни», лейтенант запасу

 

.