ДЕНЬ ГІМНАЗИСТА - 2015

25 листопада 2015 року гімназійна родина в 12-те відзначала свій день народження.

Традиційно у всіх класах у цей день було проведено батьківські уроки, які стали символом єднання педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

На свято прийшли почесні гості: Богданцев В.В. - голова Єланецької районної ради, Баденко Л.В. - Єланецький селищний голова, Головань С.В. - начальник відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації та батьки гімназистів.

Гімназисти із захопленням сприйняли теплі привітання та плазмовий телевізор від райдержадміністрації, районної ради та селищного голови та спортивний інвентар від селищного голови.

Подяками було відзначено батьків-спонсорів, які зробили вагомий вклад у покращення матеріально-технічної бази гімназії: Вороніну Р.В., Бедратого А.С., Демченко А.Г., Алхімову В.Є..

Подяки від Єланецької РДА, Єланецької районної ради та відділу освіти, молоді та спорту Єланецької РДА одержали батьківські комітети 5 класу (голова Слободніченко В.А.), 7 класу (голова Забродська Т.О.), класний керівник 5 класу Наконечна О.І., сторож Пироженко С.Ф.

Було нагороджено гімназистів - переможців І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентсьбкої молоді імені Т.Шевченка. Всього гімназистами було отримано 449 грамот за перше, друге та третє місце!

У цей день лави гімназистів поповнилися 21 допитливим та активним першачком. Їм пов’язали жовто-блакитні галстуки - символи учнів гімназії, вручили учнівські квитки та значки гімназистів. Учні першого класу урочисто пообіцяли бути гідною зміною своїм старшим товаришам.

З особливим щемом у серці гімназисти, вчителі та гості свята заслухали відеопривітання від випускників "Золотого випуску - 2015р."