НОВИНИ 06.05.2016

ДЕНЬ МАТЕРІ

Напередодні Дня матері учні Єланецької гуманітарної гімназії привітали своїх найдорожчих матусь та бабусь зі святом. Привітання звучали англійською, німецькою, французькою та українською мовами та долітали до матусь та бабусь у вигляді пісень, танців, інсценізацій всесвітньо відомих казок. На свято завітали почесні гості-заступник голови Єланецької райдержадміністрації Гуліна О.П. та завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту  Єдаменко Т.П. , які щиро вітали присутніх та  поринули у неповторну атмосферу творчості та натхнення гімназистів та їх учителів. Свято проходило у вигляді параду весняних квітів, які діти готували своїм найдорожчим жінкам. До участі у святкових привітаннях були залучені учні усіх класів. Першокласники інсценізували незабутнього «Тома Сойєра» та були неперевершені у своїй акторській майстерності. Другий клас представив костюмований парад квітів. Третій клас виконував «Пісню Мексиканського коня з Петровичем» та зачарував зал своєю безпосередністю. Учні 4а класу традиційно використовують німецьку мову у своїх виступах. Цього разу це була «Білосніжка та 7 гномів». 4б клас представив «Егоїстичного велетня» О.Уайльда. 6 клас натхненно виконав вальс. Випускники гімназії представляли офіційний блок свята та виконали патріотичну пісню «Ми переможемо». Учні 5 класу були ведучими, акомпаніаторами, виконували ліричні пісні. На завершення свята діти подарували мамам та бабусям аплікації з квітів, виготовлені власноруч. Святкову атмосферу підкреслював музичний супровід у виконанні Танасійчука С.Г., декорації, виготовлені працівниками Районного будинку творчості школярів, виступ випускника 2015 року Д.Давітяна.