ВИХОВАННЯ ПАТРІОТІВ

З 8 по 12 червня команда Єланецької гуманітарної гімназії брала участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), яка проводилась на базі Мішково-Погорілівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Жовтневого району Миколаївської обласної ради.

До програми гри було включено різноманітні конкурси і змагання: конкурси "Впоряд", "Візитівка рою", "Відун", конкурс-презентація звітів про виконання завдань під гаслом "Добре діло", туристично-спортивні змагання "Смуга перешкод", стрільба з пневматичної зброї, змагання "Рятівник", "Перетягування линви" та теренова гра на місцевості.

15 команд області боролись за право першості і проявили при цьому свою наполегливість, фізичну підготовку, творчість, активність, небайдужість, стройовий вишкіл, силу, мужність, патріотизм.

Козацький рій гуманітарної гімназії "Козацька сила" вперто і наполегливо долав усі ті випробування, які підготували організатори цього етапу гри - Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. І хоч цього разу наша команда отримала всього лише диплом учасника та грамоту за ІІІ місце в конкурсі на кращу рукописну газету, проте це не зменшить нашого бойового духу і наполегливості та спонукає до серйозної і відповідальної підготовки, щоб наступного разу гідно представити наш район на цих змаганнях.