ЗОЛОТИЙ ВИПУСК ЄЛАНЕЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ГІМНАЗІЇ

Найздібніший, найобдарованіший, найпривітніший та безперечно найстильніший клас в історії Єланецької гуманітарної гімназії відсвяткував свій золотий ВИПУСК!

Клас, який  плекала сім довгих років  їх класний керівник – ділова та енергійна, кмітлива, моторна та цілеспрямована - Тетяна Миколаївна Дмитрюк!

Випуск по праву називається Золотим, тому що із десяти учнів ми маємо 7 медалістів! Це Гордієнко Костянтин, Давітян Давид, Дорошенко Катерина, Кожухар Владислав, Максименко Марина, Ющук Артем, Ярмощук Анастасія. Дуже приємно , що нелегку  працю дітей оцінив і стимулював депутат обласної ради Кормишкін Юрій Анатолійович і всім медалістам було вручено грошову премію.

Шановні гості вечора Богданцев Василь Васильович, голова районної державної адміністації, Москаленко Олег Миколайович, голова районної ради, Головань Світлана Валеріївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Баденко Любов Василівна, селищний голова вручили грамоти, подяки та грошові премії нашим випускникам.

Золотий зорепад нагород - це результат кропіткої праці учнів та їх наставників-вчителів. Золотим його ще можна назвати, тому що це клас дружних вихованих чемних – золотих дітей, які можуть яскраво представити свій талант, підняти настрій, заволодіти увагою присутніх. Надвичайно стильний та запальний рок-н-рол здивував усіх на початку свята і це захоплення і задоволення від дійства тривало протягом цілого вечора.

Імпозантний і по-лицарськи галантний Давід Давітян! Надзвичайно допитлива, неповторна в інтересах Юлія Осітрова!  Відважний, ризиковий до подвигу готовий Владислав Кожухар! Активна, весела, в чомусь завжди нова Катерина Дорошенко! Заворожуюче чарівна, неповторно цікава Юлія Березняк! Чарівний, поведінкою інтригуючий, казковий Костянтин Гордієнко! Скромний і спортивний, нешкідливий і забавний Владислав Лінчевський! Сяюча, привітна, стильна та шикарна Анастасія Ярмощук! Бездоганна і тактовна, витончена з Марина Максименко! Впевнений, на міцність часом перевірений Артем Ющук!

Ми бажаємо нашим незабутнім випускникам успішної здачі ЗНО і впевнені, що вони зможуть стати студентами омріяних вищих навчальних закладів.