ГІМНАЗИСТ РОКУ - 2015

Початок весни кожен гімназист 8-10 класу чекає з нетерпінням, адже наближається один з найважливіших конкурсів – «Гімназист року» і методом жеребкування комусь з найсильніших випаде честь представляти свій клас і відстоювати почесне звання.
Ось і цього року почесна місія випала шести гімназистам : Сікорінській Аліні, Степанюк Наталі, Макушевій Єлизаветі – учням 8 класу, Клєвцову Андрію – учню 10 класу, Дяченко Анастасії та Савельєву Ростиславу – учням 9 класу.
В двох турах конкурсу велась запекла боротьба. Учні представляли свої вміння в ораторському мистецтві, яскраво відкривали світ, в якому живуть, творчо підійшли до представлення своїх захоплень. На жаль, 4 учасники під час запеклої боротьби вибули з конкурсу, і в фіналі за 1 місце  змагалися Сікорінська Аліна та Савельєв Ростислав. Два суперники в фіналі виявили вміння та талант. Все ж таки перемогу в боротьбі здобув Савельєв Ростислав.

Хочеться висловити подяку  організатору конкурсу заступнику директора з навчально-виховної роботи Пироженко Н.А., спонсорам – батьківському комітету гімназії  і учасникам, адже це справжній екзамен в житті і перевірка на міцність. Я вірю, що цей конкурс ще буде довго існувати і гімназисти будуть активно брати участь. Проявляти свої здібності, талант та вміння – це покликання гімназиста.