line decor
ГОЛОВНА ВИПУСКНИКИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ГАЛЕРЕЯ САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ГАЗЕТА ALMA MATER
line decor
 
 
НОВИНИ 19.02.2016
 

ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ КАБІНЕТУ ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ ТА КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄЛАНЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

   

 

 

19 лютого на базі Єланецької гуманітарної гімназії відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації з теми: «Національно-патріотичне виховання молоді, виховання патріота, захисника – основна мета системи виховання роботи школи та предметів, гуртків військово-патріотичного спрямування». Участь у колегії приймали начальник відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації Головань С.В., завідуюча районним методичним кабінетом Єдаменко Т.П., методисти районного методичного кабінету та директори всіх загальноосвітніх навчальних закладів Єланецького району.

Колегія пройшла за наступною програмою: відкриття кабінету з предмету «Захист Вітчизни», фрагмент уроку з предмету «Захист Вітчизни», квест «Героїв стежина – від батька до сина» та акція «Свіча пам’яті» (вшанування Героїв Небесної Сотні).

Новий кабінет з предмету «Захист Вітчизни» презентувала заступник директора Єланецької гуманітарної гімназії з навчально-виховної роботи Пироженко Н.А., вона наголосила, що кабінет відповідає методичним вимогам та рекомендований для використання у навчально-виховному процесі і буде сприяти військово-патріотичному вихованню. Також вона відмітила, що кабінет був створений завдяки ініціативі директора гімназії Мельник В.В. та підтримки голови Єланецької районної ради Богданцева В.В., селищного голови Баденко Л.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації Головань С.В. і наполегливої праці вчителя предмету «Захист Вітчизни» Прокопчука М.М.

Наступним етапом колегії був фрагмент уроку з теми: «Види загальновійськового бою» та майстер-клас з теми: «Автомат Калашнікова» з використанням новітніх інтерактивних технологій, який провів вчитель предмету «Захист Вітчизни» Прокопчук М.М. з учнями 6(10) класу.

Після фрагменту уроку відбувся квест «Героїв стежина – від батька до сина», на якому учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів Єланецького району представили свої творчі роботи. Учні Єланецької гуманітарної гімназії представляли відеофільм "Янголи-охоронці України", за який команду Єланецької гуманітарної гімназії було нагороджено грамотою за перше місце в номінації "Режисери".

Завершальним етапом стала акція «Свіча пам’яті» (вшанування Героїв Небесної Сотні), участь в якій взяли всі делегати колегії. Колона зі свічками від гімназії рушила у напрямку пам’ятника Т.Г.Шевченка, біля нього пам’ятні слова виголосили учні 6(10) 7(11) класів.