НОВИНИ 12.05.2016

Легкого тобі злету!
Гей, науковцю юний,
Відкрий свою планету!

Науково-дослідна робота – це одна із форм самостійної роботи гімназиста, перша спроба зайнятися наукою та дослідженнями. Виконання науково-дослідної роботи дозволяє, під керівництвом наукового керівника (вчителя),  поглиблене оволодіння теоретичним матеріалом з певних предметів, вивчення сучасних психолого-педагогічних, історико - етнографічних, лінгвістичних, історичних, математичних, технічних досліджень, самостійного проведення пошуку та експерименту.

12 травня 2016 року в гімназії пройшла науково – практична конференція, в якій взяло участь 10 членів гімназійного наукового товариства «Ерудит»: Макушева Єлизавета, Сікорінська Аліна, Кишковська Валерія, Донченко Юлія, Волошин Іван, Тарасенко Артем, Ковальова Ольга, Фалько Аліна, Дяченко Анастасія, Стурза Карина. Учні захищали індивідуальні науково – дослідницькі роботи з різних галузей знань: математики, інформатики, біології та основ здоров’я, історії України, української  та зарубіжної літератури. Під час захисту гімназисти продемонстрували вміння працювати з науковою літературою, відбирати, аналізувати, систематизувати матеріал, виявляти і формувати проблеми, грамотно оформляти наукову роботу. А також - мистецтво дискусії та вміння виступати перед аудиторією.