line decor
ГОЛОВНА ВИПУСКНИКИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ГАЛЕРЕЯ САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ГАЗЕТА ALMA MATER
line decor
 
 

НОВИНИ 5.01.2017
 

РІЗДВЯНИЙ КВЕСТ

 

 

 

Традиційно, Різдвяні канікули стали періодом веселощів і цікавого проведення часу, особливо, коли цьому сприяє чудова зимова погода.

Саме в переддень Різдва Христового, 5 січня, класний керівник 5(9)-А класу Єланецької гуманітарної гімназії Прокопчук М.М. підготував для своїх учнів Різдвяний квест, який передбачав розгадування за завданнями місцезнаходження частин пазлу. Частини пазлу були розміщенні за маршрутом: від гімназії до Різдвяного вертепу біля церкви Різдва Богородиці; маршрут пролягав через спортивний майданчик біля гімназії, літній клас, дитячий майданчик біля ЦКД «Зоря», головну новорічну ялинку Єланця, пам’ятник Т.Г.Шевченка, відділення «Укрпошта», дитяче містечко «Казка».

Учні 5(9)-А класу із захопленням та великою зацікавленістю розгадували загадки, тому що їм було дуже цікаво, куди ж їх приведуть частини пазлу та який вони складуть малюнок. Діставшись останнього пункту квесту вони склали пазл, на якому було зображено Різдвяне дійство.

На зворотному шляху учні трохи побавилися в снігу та проїхалися на санчатах, отримавши від Різдвяного квесту позитивні емоції і гарний настрій на Різдвяні свята.

.