НОВИНИ 10.03.2016

КОНКУРС "ЛІДЕР РОКУ 2016"

Лідер! Яке гучне і сильне слово! У свідомості людей воно тісно переплітається з такими поняттями, як першість, влада, харизма, вміння переконати та повести за собою інших.

Лідером бути непросто! Мати активну громадянську позицію, бути ерудованим, активним, упевненим у собі, а також бути яскравою особистістю вдається не кожному.

Лідер – це сильна, вольова людина, це – Особистість. А найсильнішим є той, хто має владу над самим собою.

10 березня в гімназії відбувся конкурс «Лідер року 2016». Розпочався конкурс з урочистих слів ведучих Дяченко Анастасії та Кушніра Романа та представлення вельмишановного журі в складі: голови – директора гімназії Мельник Валентини Володимирівни, членів журі: Пироженко Наталі Анатоліївни, заступника директора з НВР, Пагор Світлани Михайлівни, вчителя української мови та літератури, Забродської Юлії, переможця гімназійного та дипломанта районного конкурсу «Лідер року 2015», Донченко Юлії, президента гімназійної республіки ТЕМП.

У конкурсі взяли участь Гречин Анастасія – менеджер 8Б класу, Слободніченко Дар’я – міністр освіти і науки  9 класу, Баранець Максим – голова Вищої Учнівської Ради гімназії.

Учасників конкурсу вітали директор гімназії Мельник Валентина Володимирівна та дипломант районного конкурсу «Лідер року 2015» Забродська Юлія.

Програма  конкурсу передбачала проведення трьох конкурсних завдань. У першому завданні «Лідери про лідерство» учасники представляли відеопрезентацію самоврядування класу та його роботи. Імпровізували в другому завданні «Моя позиція лідера», де спробували «зайняти» місце селищного голови і спромоглися дати декілька цікавих, творчих, сміливих порад дорослим. Проявили свій талант у третьому завданні «Штрихи до портрету лідера», презентуючи своє хобі: хореографію, вокал, спорт, театральний жанр та власні відеороботи.

Як показав конкурс,  усі наші конкурсанти – це лідери, які здатні зацікавити справою, повести за собою. Хоч говорять, що перемога –  лише вершина айсбергу, основною частиною якого є клопітка, щоденна праця, все ж таки  це був конкурс, змагання. А це означає, що в ньому обов’язково має бути переможець.

За рішенням журі переможцем конкурсу лідерів учнівського самоврядування гімназії «Лідер року 2016» став Баранець Максим. Вітаємо Максима і бажаємо подальших перемог!

Президент учнівської республіки ТЕМП Єланецької гуманітарної гімназії Донченко Юлія