ЛІДЕРИ СЕРЕД НАС!

Лідер! Яке гучне і сильне слово! У свідомості людей воно тісно переплітається з такими поняттями, як першість, влада, харизма, вміння переконати та повести за собою інших. Лідером бути непросто.
Кожному лідеру мають бути притаманні: наполегливість, надійність, рішучість, вимогливість до себе, терпимість, отримання задоволення від своєї діяльності.

Саме тому, а також з метою виявлення, підтримки та заохочення лідерів учнівського самоврядування, реалізації їх творчого потенціалу 17 березня в Єланецькій гуманітарній гімназії був проведений І відбірний етап (гімназійний) конкурсу «Лідер року».

У цьому навчальному році конкурс зібрав у дружньому колі лідерів  гімназійного самоврядування з чотирьох класів. За звання «Лідер року» змагались Легкодух Сніжана, заступник менеджера колективу учнів 8-го класу, Мартишко Ігор, міністр юстиції та внутрішніх справ Уряду учнівської республіки «ТЕМП», Кишковська Валерія менеджер 9-Б класу та Макушева Єлизавета, міністр освіти та науки Уряду гімназійної республіки «ТЕМП».

Програма Конкурсу передбачала виконання трьох конкурсних завдань: «Лідери про лідерство», «Моя позиція лідера»,  «Штрихи до портрету лідера».

Для підрахунку балів та дотримання правил проведення Конкурсу було запрошено компетентне журі, до складу якого входили  Голова журі - директор гімназії Мельник В.В., члени журі – Пироженко Наталя Анатоліївна, заступник директора з навчально – виховної роботи,         Пагор Світлана Михайлівна, вчитель української мови та літератури, Щербина Вікторія Вікторівна, педагог – організатор, а також учні гімназії - Гречин Анастасія, дипломант гімназійного та районного          конкурсу   «Лідер року 2016», Топчу Дар’я, Президент гімназійної учнівської республіки ТЕМП.

Привітала учасників конкурсу директор гімназії Мельник В.В., яка дала вагомі настанови щодо наполегливості у досягненні поставленої мети, вірі у власні сили і побажала учасникам Конкурсу удачі та справедливої гри.

Глядачі із захопленням спостерігали за виступами конкурсантів. Ґрунтовною була презентація учасниками моделі та роботи гімназійного самоврядування, прослідковувалась ретельна підготовка конкурсантів до промови в ролі селищного голови. Особливо вразив конкурс, де учасники презентували своє хобі.

Кращою в усіх конкурсних випробуваннях за рішенням компетентного журі стала Кишковська  Валерія. Вітаємо переможницю зі званням «Лідер року 2017»!