Людина року Єланеччини - 2012

Традиційно цього року в ЦКД «Зоря» з ініціативи та підтримки голови районної державної адміністрації Добровольського Андрія Васильовича відбулася ІІ церемонія нагородження «Людина року Єланеччини - 2012», на якій було представлено 14 номінацій.
Серед нагороджених удостоєних званням «Людина року Єланеччини – 2012» була переможницею учениця 7 (11) класу Єланецької гуманітарної гімназії Анастасія Веретенник – у номінації «Гордість Єланеччини».
Прийшла до гімназії Настя в 7 класі. Спочатку ніби трішки приглядаючись до однокласників, а потім… Допитлива, активна, непосидюча ну прізвище цілком відповідає нашій Насті Веретенник. Вона водночас усюди. Жодного конкурсу, жодної олімпіади не проходить без Настиної участі, в я ких вона завжди на перших місцях. Член гімназійної команди ДЮП «ВЕСТА» та команди КВН «Hot-team»,кореспондент гімназійної газети.  Цього року Анастасія зайняла 2 місле в обласній олімпіаді з психології. Дівчина ерудована в багатьох питаннях, ніколи не сидить на місці, багато читає, з нею дуже цікаво спілкуватися. Жодний концерт, жодне свято не проходить без Настиної участі. І це не просто участь, дівчина просто живе на сцені, справжня артистка. Дійсно, дивуєшся, як така тендітна дівчина все встигає – це заслуговує найвищої відзнаки.