НЕЗАБУТНЯ ПОЇЗДКА ДО МІСТА ЛЕВА

Осінні канікули - це не лише можливість відпочити від щоденних навчальних турбот, а й час для розширення кругозору та отримання нових вражень. Група гімназистів з директором Мельник В.В., вчителями Селютіною О.О., Свіденко І.І. та батьками відвідали місто Львів та пізнали його неповторну давню історію та  культуру. Екскурсія почалася із відвідування старовинних замків Львівщини - Олеського, Підгорецького та Золочівського, сповнених давніх легенд, оповідок та привидів. Надзвичайні враження залишило відвідування Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім.. С.Крушельницької. Віртуозне виконавське мистецтво, чарівна музика, чудові декорацію, надзвичайне внутрішнє оздоблення не залишили нікого байдужими. Екскурсія старинною частиною міста охопила Музей-аптеку, Музей старовинної зброї, пам’ятки архітектури 14-19 століть та завершилася вечірньою ходою вулицями міста у супроводі колоритного «шляхтича». Ми скуштували справжнього львівського шоколаду, неповторної кави та карамелі. Ми були приємно здивовані культурою обслуговування. Недорогий хостел мав дуже пристойні умови для проживання, кав’ярні, в яких ми снідали, були просто вишуканими, а офіціанти-одна люб’язність. Діти, які були раніше за кордоном, постійно ловили себе на думці, що вони досі в Парижі, Познані чи Дрездені. Дух Європи відчувався у всьому. Ми закохалися у це місто і зрозуміли, що три дні надто мало, аби пізнати всю його красу та неповторність.