line decor
ГОЛОВНА ВИПУСКНИКИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ГАЛЕРЕЯ САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ГАЗЕТА ALMA MATER
line decor
 
 
НОВИНИ
 
  Ми Вам даруєм квіти, Ветерани,
І тих шануєм, хто пішов у небуття.
У Вашім серці – незагойні рани,
В серцях у нас – повага й співчуття.

Ми дякуємо вам за мирне небо,
Ваш подвиг нам цінніший над усе,
Ми пам’ять про цей подвиг збережемо,
А Вам хай довгих літ доля несе!

  ЛАНЦЮГ ТРЬОХ ПОКОЛІНЬ

23 лютого наша країна святкує День Захисника Вітчизни – свято, що насамперед асоціюється з мужністю, честю, рішучістю та відвагою. Це свято справжніх чоловіків – захисників своєї Батьківщини, домівки, родини. В цей день хочеться не лише привітати усіх чоловіків, а й згадати подвиги багатьох поколінь воїнів – захисників, чий героїзм і безмежна любов до рідної землі стали прикладом для нас, нащадків. Так хочеться  щиро подякувати героям, які зберегли для нас мирне небо, та подивитися в очі ветеранам і сказати, що ми високо цінуємо їх подвиг,  щоб про мужність і героїзм справжніх захисників Вітчизни не забували ніколи! Тож, напередодні 23 лютого у Єланецькій гуманітарній гімназії було організовано захід під назвою «Ланцюг поколінь», покликаний зберегти та зміцнити зв’язок між трьома поколіннями.
«Ланцюг поколінь» - це зустріч гімназистів з ветеранами Великої Вітчизняної війни та воїнами Афганістану та модного покоління. Гадаю, вона назавжди залишиться у серці кожного з нас, адже кожен гімназист відчував гордість за подвиг наших земляків. Ми були щасливі, що змогли зустрітися з ветеранами особисто, поспілкуватися з ними та подякувати їм. Ця зустріч була дуже корисною для нашого покоління, ми дізналися більше про історію Великої Вітчизняної війни та війни в Афганістані, історію свята Захисників Вітчизни та, найголовніше, пройнялися повагою до героїв та їх подвигу. Ми вдячні ветеранам Великої Вітчизняної війни Мартишку Миколі Тимофійовичу, Непомнящому Віктору Порфировичу, Тарасенку Сергію Макаровичу та воїнам – афганцям Єсипчуку Олексію Леонідовичу, Кирильчуку Віталію Миколайовичу, Курочкіну Олександру Валерійовичу за те, що вони завітали на наш захід та розповіли нам про свій подвиг. Ми, гімназисти, з трепетом слухали розповіді ветеранів про їхнє життя, про війну та пишалися тим, що живемо з ними на одній землі. У кожному слові, яке ми говорили зі сцени, у кожній пісні, що прозвучала того дня, кожен з нас хотів виразити свою вдячність справжнім Захисникам Вітчизни, побажати ветеранам міцного здоров’я та довголіття. На нашому святі також були присутні Провідний спеціаліст Єланецького районного воєнного комісаріату, ветеран Збройних сил України Мулик Володимир Євгенович, який привітав майбутніх захисників зі святом та передав вітання від воєнного комісара Бондаренка Ю.Г.  Виставку художньої літератури «Ваш подвиг невичерпний» нам представила Завідуюча відділом реклами, ділового співробітництва та обслуговування користувачів Тітова Людмила Миколаївна. Ми також дуже вдячні їм за те, що вони допомогли нам зміцнити зв’язок трьох поколінь та надали корисну й цікаву інформацію.
Наша зустріч добігали кінця і кожен з нас поспішав на сцену, аби сказати ветеранам теплі слова привітання, побажати усі присутнім миру та злагоди у державі й у світі. Наприкінці зустрічі ми й справді створили справжній ланцюг трьох поколінь, взявшись всі разом за руки та передавши один одному тепло своїх долонь. Гадаю, ця зворушлива мить назавжди залишиться у серцях кожного із нас і ось такій естафеті народної пам’яті не буде кінця.
Отже, «Ланцюг поколінь» - це свято вдячності, гордості, віри у світле майбутнє та поваги до славного минулого. Ця зустріч для мене стала корисною та незабутньою та надихнула на створення таких рядків: