МАНДРІВКА ХЕРСОНСЬКИМ КРАЄМ КРАЄМ

Змістовно і цікаво проходить навчальна практика у Єланецькій гуманітарній гімназії. Згідно з навчальним планом,  батьки учнів 3(7) класу щорічно організовують пізнавальні, корисні та захоплюючі екскурсії мальовничими місцями нашої України. Учні  нашого класу вже побували в Уманському дендрологічному парку. В минулому навчальному році ми відвідали Кременівську страусину ферму з її різноманітним і добре доглянутим міні-зоопарком. Досвідчені фахівці своєї справи проводили з нами майстер-класи з ковальства і гончарства. Потім ми грали у Зірницю. І на останок проїхалися по селищу на циганських бричках.

26 травня цього року ми і група першачків нашої гімназії помандрували до Херсону. На нас чекала цікава зустріч у загадковому і таємничому планетарії, який носить ім’я першого космонавта нашої планети Ю. О. Гагаріна і є одним із найкращих закладів даного типу на півдні України. Професійні астрологи підготували розповідь про зірки, сузір’я та планети Сонячної системи, а також продемонстрували 3D фільм про створення Всесвіту, рослинний та тваринний світ нашої планети Земля.

Потім ми відправилися на прогулянку пароплавом по річці Дніпро, відвідали херсонську Венецію – малесеньке містечко для відпочинку на воді. Усі були враженні  дружелюбними херсонцями, які вітали нас, пропливаючи повз нашого пароплава.

Після прогулянки Дніпром ми відвідали Катериненський  собор, збудований на честь візиту до міста імператриці Катерини ІІ. Собор є частиною суцільного комплексу бувшої військової фортеці, елементи якої  збереглися до нашого часу: вхідні ворота, 80-метровий колодязь та зброярня.
І наостанок на нас чекала цікава екскурсія краєзнавчим музеєм Херсонщини. Нам дозволили зробити фото цікавих експонатів флори і фауни Херсонського краю та історичних пам’яток знайдених під час розкопок у Херсонській області. Ця інформація станеться нам у пригоді для наших звітів по навчальній практиці.

Сповнені  вражень ми поверталися додому, вже мріючи про наступні поїздки.

Актив 3 (7 )класу Єланецької гуманітарної гімназії