ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ

Літо розпочалося Днем захисту дітей, що, насправді, дуже символічно. І на найбільших канікулах року діти  і для вчителів, і для батьків, і для влади завжди на першому місці, завжди в зоні особливої уваги і піклування. Відпочинок повинен бути насиченим і цікавим. За спільним рішенням батьківського і учнівського колективу 1-А класу ми побували на екскурсії в природному заповіднику «Єланецький степ».  Це була не просто екскурсія. Це була спільна екскурсія батьків і дітей. Це було справжнє інформаційно-емоційне родинне свято.  В заповіднику створена  екологічна стежка довжиною 1,2 км, маршрут якої проходить біля вольєру зоопарку. Діти і батьки мали нагоду ознайомитися з історією появи заповідника, його рослинним і тваринним світом, побачити на власні очі спосіб життя мешканців вольєру.

Природна рослинність заповідника та тваринний світ є надзвичайно багатими і різноманітними. До Червоної книги України занесено 17 видів рослин та 71 вид тварин, 7 видів рослин та 11 видів тварин, поширених у заповіднику, занесені до Європейського червоного переліку.

Діти з задоволенням сприймали нову інформацію не тільки на слух, а й  на дотик. Багато хто «познайомився» з пекучою кропивою. Конкурси, ігри та призи запам’ятаються і дітям, і батькам. Спасибі за допомогу в організації  екскурсії директору заповідника Драмарецькому С.В., селищному голові Калинівки Булаху В.М. та класному керівникові Лагачевій Л.А. Свято єднання з природою вдалося на славу.