НОВИНИ 27.05.2016

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

27 травня 2016 року в Єланецькій гуманітарній гімназії відбулося свято Останнього дзвоника.

Відкрили свято в національних костюмах українка та козак, а учні гімназії представили патріотичний флеш-моб «Я люблю Україну»!

У святкуванні взяли участь Богданцев В.В., голова районної ради, Головань С.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Баденко Л. В., Єланецький селищний голова, батьки та гості. Свято відбулося в урочистій, радісній, емоційній обстановці. Кращі учні та педагоги  отримали грамоти, подяки та премії Єланецької районної державної адміністрації та Єланецької районної ради, Єланецької селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за результатами участі в районних та обласних предметних олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.  За ініціативність, творчість, активну життєву позицію, участь в житті класу та гімназії, найкращі показники в рейтингу учні гімназії отримали  грамоти та премії за рішеннями батьківських комітетів класів.

Традиційно на святі  було представлено переможців у номінації «Гордість гімназії». Премії від ради гімназії отримали Дяченко Анастасія, учениця 6 класу, за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської акції «Птах року-2015», Бедратий Тарас, учень 4-Б класу, за перемогу в обласному конкурсі комп’ютерної графіки і Демченко Тарас, учень 1 класу, за багаторазові перемоги в всеукраїнських та міжнародних змаганнях з кікбоксингу. Премії вручив випускник, найкращий учень гімназії Суліма Волоимир.

Особливі слова привітання лунали на адресу випускників.  Цікавим і незабутнім моментом було облачення в мантії і присвоєння звання «Випускник 2016». Вчителі гімназії подарували випускникам патріотичні обереги.

Гімназистам побажали добре і продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.