СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

29 травня 2015 року в Єланецькій гуманітарній гімназії відбулося свято Останнього дзвоника. У святкуванні взяли участь Богданцев В.В., голова районної державної адміністрації, Головань С.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Баденко Л. В., Єланецький селищний голова , батьківська громадськість. Свято відбулося в радісній, емоційній обстановці. Кращі учні та педагоги  отримали грамоти та подяки Єланецької районної державної адміністрації та Єланецької районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за результатами участі в районних та обласних предметних олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях, премії за найкращі показники в рейтингу класу.
Урочистим моментом свята було представлення переможців у номінації «Гордість гімназії». За кількістю перемог в обласному етапі предметних олімпіад  премії від ради гімназії отримали Суліма Володимир, учень 10 класу та Дубачинська Анастасія, учениця 9 класу.
Особливі слова привітання лунали на адресу випускників 11 класу.  Цікавим і незабутнім моментом було облачення в мантії і присвоєння звання «Випускник 2015». Вчителі гімназії подарували випускникам патріотичні обереги та виконали зворушливу пісню «Два кольори». На завершення свята учні гімназії представили патріотичний флеш-моб «Так, я люблю Україну».
Гімназистам побажали добре і продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.