НОВИНИ 26.05.2017

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова  традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Єланецькій гуманітарній гімназії. Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гімназії гості свята:  голова Єланецької РДА Посашкова Олена Миколаївна, голова Єланецької РР., голова Селищної ради Баденко Любов Василівна, виконуюча обов’язки начальника методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту  Бурлака Тетяна Василівна. Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації. Привітала гімназистів і директор Єланецької гуманітарної гімназії Мельник В.В.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів.

Для випускників лунали слова привітання від першокласників, від їх близьких друзів – учнів десятого класу та від найрідніших людей – батьків.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням гімназії: випускнику Центію Роману і першокласниці Петришиній Анні. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Кожен з присутніх може сказати, що свято вдалося! Чудових вам канікул, гімназисти !