НОВИНИ 08.12.2017

ЮРИДИЧНИЙ МАРАФОН

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права учні 6(10) класу відвідали районну бібліотеку, де було проведено правовий марафон «У юристи я б пішов…».

Гімназисти взяли активну участь у грі, розв’язували ситуативні задачі, моделювали життєві ситуації щодо вчинення правопорушень та пропонували види покарань за скоєний злочин. Бібліотекар Тітова Людмила Миколаївна запропонувала дітям рольові  ігри. Бажаючі могли побувати в ролі судді, адвоката чи прокурора, аналізуючи злочини казкових героїв.

Також учні проявили  зацікавленість питанням юридичної відповідальності неповнолітніх, зокрема,  хотіли почути, які види покарань застосовуються до неповнолітніх, які обставини пом’якшують та обтяжують покарання тощо. До дорослої розмови було запрошено практикуючого юриста  Котенко Ірину Олександрівну.

У заключному слові вчитель правознавства Лагачева Л.А. підкреслила, що Загальна декларація прав людини є фундаментом у побудові системи захисту прав людини та відзначила роль працівників правоохоронних органів  у реалізації громадянами конституційного права на правову допомогу.