НОВИНИ 08.12.17

НА ТЕРЕЗАХ ФЕМІДИ

07 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права учні 10-11 класів Єланецької гуманітарної гімназії зібралися в кабінеті історії  на зустріч із працівниками Єланецького відділу Вознесенської  місцевої прокуратури Миколаївської області. Символічно, що зустріч відбулася саме напередодні Міжнародного Дня захисту прав людини.Начальник  Єланецького відділу Вознесенської  місцевої прокуратури Євген Олександрович Калашніков та прокурор цього ж відділу Микола Миколайович Притула у доступній формі провели роз'яснювальну бесіду про відповідальність за скоєні правопорушення, найчастіше розповсюджені в підлітковому середовищі. Правоохоронці акцентували увагу присутніх на небезпеці ведення аморального способу життя, пояснили, згідно з чинним законодавством, порядок застосування до неповнолітніх покарань за порушення закону, відповіли на численні запитання гімназистів. Неабиякий інтерес в учнів викликали наведені випадки з особистої практики наших гостей. Майбутні випускники уважно слухали, як стати працівником прокуратури та інших правоохоронних органів, які для цього необхідно мати знання і вміння.

Сподіваємося, що отримана  під час цієї зустрічі інформація з вуст працівників правоохоронних органів допоможе учням бути відповідальними і законослухняними  громадянами з високим рівнем правосвідомості. Адже розвинута правосвідомість є соціальною гарантією верховенства закону в суспільстві, засобом регулювання суспільних відносин, а також системоутворюючим фактором правової демократичної держави.

Лагачева Л.А., вчитель правознавства