МИ - УЧАСНИКИ СКАУТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-ДЖЕМБОРІ "ЗУСТРІЧ ДРУЗІВ" НА МИКОЛАЇВЩИНІ

З   25 по 27 вересня 2015 року у с. Петрово-Солониха  Миколаївського району Миколаївський осередок  ВМГО  «Національна організація скаутів України»  спільно з  МОГДО « Миколаївська спілка скаутів»  провели   16-ий  Миколаївський  обласний  скаутський   Фестиваль-Джамборі   «Зустріч друзів»,   що проходив під гаслом: «Роби добро».

Цей  захід є традиційною програмою миколаївських скаутів,  котрий проходить  вже  16 років  поспіль.  Цього разу вперше учасниками скаутського фестивалю стала делегація від Єланецького району.  Це була збірна команда учнів Єланецької гуманітарної гімназії та Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів у такому складі:  Богданцев Артем,  Губаєв Олександр,  Дурнєв Олександр,  Максименко Віктор, Топчу Дар’я, Тригуб Данило, Степанюк Наталія, Волошин Андрій, Мак Ярослав,  Легкодух Сніжана – учні Єланецької гуманітарної  гімназії та Чаплинський Данило, Ковальчук Віталій, Миколюк Анастасія, Пенцак Сергій, Ковальчук Яна, Малайрєв Данило, Касьянов Станіслав, Коваленко Олександр, Кавун Діана, Сурженко Анастасія, Немченко Станіслав, Перов Сергій – учні Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники делегації Волченко Н.В. – педагог-організатор Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Куценко С.А. –педагог-організатор Єланецької гуманітарної гімназії ).

За 3 дні діти, що зібрались на джамборійській галявині, змогли долучитись до скаутського стилю життя та взяли участь у проведенні заходів, передбачених програмою  фестивалю. Вони облаштовували свої табори, жили в наметах, взяли участь у мачті відкриття, у проведенні «Майстерні скаутських навичок та спеціалізхацій»  з таких дисциплін: костровий, медик, ігротехнік,  вузловий, будівник табору, кок, знавець лісу, орієнтування, зв’язковий. А набуті знання змогли застосувати під час нічної гри  «Останній герой». Саме ця гра найбільше сподобалась нашим дітям, бо для успішного її проходження,  (а ми цю гру пройшли успішно і наш патруль прибув другим  до кінцевого пункту збору команд),  необхідно було бути згуртованими, наполегливими у подоланні труднощів,  організованими, вміти співпрацювати на  засадах партнерських стосунків у групі.

Найбільш активними учасниками нашої делегації були: Тригуб Данило, Богданцев Артем, Губаєв Олександр, Топчу Дар’я, Чаплинський Данило, Кавун Діана, Ковальчук Яна. По завершенню Програми Фестивалю кожному учаснику було вручено дипломи та відмічено організаторами заходу, що наша команда була дружна, дисциплінована, згуртована та наполеглива.

Скаути – це посланці миру. Вони живуть за гаслом: «Мир! Дружба! Добро! Згуртованість!». Ми впевнені, що набуті знання, перейнятий досвід знадобляться нашим дітям для того, щоб зміцнити патріотичні почуття і  зайняти достойне місце у розбудові громадянського суспільства в регіоні.

Дякуємо організаторам Фестивалю за можливість долучитися до скаутингу та за організацію змістовного дозвілля наших дітей разом із скаутською молоддю Миколаївщини.

Куценко С.А., педагог-організатор Єланецької гуманітарної гімназії. .