НОВИНИ 09.06.2016

СВЯТО ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ

Свято вручення свідоцтв про неповну середню освіту дев’ятикласникам Єланецької гуманітарної гімназії стало незмінною традицією. Так і цього тихого  червневого вечора 2016 року зібралася дружня гімназійна родина, щоб привітати 21 учня гімназії з отриманням  першого свого документа про освіту. Свідоцтво з відзнакою отримали 6 учнів: Богданцев А., Макушева Є., Перов А., Сікорінська А., Слободніченко Д.  та Топчу Д.

З щирими та теплими привітаннями та  побажаннями до дітей, батьків та педагогічного колективу звернулися гості: голова ДРА Посашкова О.М., голова районної ради Богданцев В.В., селищний голова Баденко Л.В. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Головань С.В.

Високо оцінили почесні гості досягнення гімназистів. Грамотами РДА, районної ради, грамотами виконкому селищної ради та грошовими преміями, грамотами  відділу освіти, молоді та спорту за активну життєву позицію, за наполегливість у здобутті знань, за піднесення престижу навчального закладу та перемоги у районному та обласному етапах предметних олімпіад та захисту робіт МАН нагороджено Богданцева А., Макушеву Є., Перова А., Сікорінську А., Слободніченко Д., Топчу Д., Толстіка К., Грищенко К. та СтурзуК. Такі високі результати навчання гімназистів отримані у результати тісної та плідної взаємодії педагогічного колективу гімназії та батьків.

Дев’ятикласники представили свої неординарні таланти  та порадували присутніх гарною концертною програмою.