line decor
ГОЛОВНА ВИПУСКНИКИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ГАЛЕРЕЯ САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ГАЗЕТА ALMA MATER
line decor
 
 

НОВИНИ 28.10.2016
 

СВЯТО ОСЕНІ

 

 

 

Осінь – золота пора миру, злагоди, любові, пора незнаної краси! Ось уже вкотре Єланецька гуманітарна гімназія полинула у незабутню казку свята осені.  Учні 5-го, 6-го,7-го класів зібрались в спортивному залі закладу. 

Хвилююча мить, розпочинається урочисте відкриття свята осені. Директор гімназії Мельник В.В. привітала всіх присутніх та побажала побільше теплих і сонячних осінніх днів. Протягом свята всі охочі голосували за короля і королеву свята.

Для учнів було підготовлено танцювально-розважальні конкурси, в яких діти себе творчо проявляли. Глдачів найбільше вразив конкурс «Капелюх з думками» та театр-експромт з назвою «Головне – від колективу не відриватись». Головна мить усього вечора – оголошення результатів голосування. Титулом Короля та Королеви свята осені нагороджено Волошина Андрія та Степанюк Ірину, а  Децьо Надії і Волошину Богдану присвоєно звання найкращих костюмів на осінню тематику. 

Після цього для гостей свята була проведена дискотека, під час якої всі отримали максимум задоволення та гарного настрою.

.