НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

30 квітня 2015 року в центрі культури і дозвілля «Зоря» у піднесеному настрої та урочисто пройшло щорічне районне Cвято знань під гаслом «Майбутнє твориться сьогодні», на якому вітали здібних і обдарованих учнів – переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ІІІ (обласного) та ІV (фінального) етапів V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІІ (обласного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та педагогів.

Привітати переможців та їх наставників прийшли О.Зайзбург, заступник голови райдержадміністрації, С.Головань, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Л.Баденко, Єланецький селищний голова. С.Головань висловила щирі вітання від голови райдержадміністрації В.Богданцева, який передав слова Президента України П.Порошенка про те, що одним з важливих пріоритетів на шляху розвитку нашої держави є здорова та всебічно розвинена дитина. Вона також подякувала батькам та педагогам за те, що завдяки їх щоденній наполегливій праці ми щороку відкриваємо нові зірки на небосхилі талантів та побажала дітям подальших успіхів.

«Перемоги наших дітей, без сумніву, прославляють наш район, роблячи його відомим не тільки в області, а й в Україні. Велика їм за це вдячність, шана і визнання», - наголосив у своєму виступі О.Зайзбург.

Далі відбулась урочиста церемонія нагородження. Дипломами департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації та стипендіями голови Єланецької районної державної адміністрації нагороджено учнів гімназії:
- Суліму Володимира, учня 10 класу за І місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;
- Давітяна Давида, учня 11 класу за ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології;
- Холявіцьку Анну, ученицю 10 класу за ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з біології;
- Голованя Олександра, учня 10 класу за ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з німецької мови;
- Сікорінську Аліну, ученицю 8 класу за ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;
- Дубачинську Анастасію, ученицю 9 класу Єланецької гуманітарної гімназії за ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;
- Максименко Марину, ученицю 11 класу за ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Вчителям, які забезпечили підготовку переможців, оголошено подяки Єланецької районної державної адміністрації та Єланецької районної ради й нагороджено преміями відділу освіти, молоді та спорту Єланецької районної державної адміністрації: Л.Чемердовській, вчителю хімії Єланецької гуманітарної гімназії, В.Мельник, вчителю іноземної мови Єланецької гуманітарної гімназії, Т.Дмитрюк, вчителю біології Єланецької гуманітарної гімназії, А.Кривошеї, вчителю географії Єланецької гуманітарної гімназії, С.Пагор, вчителю української мови і літератури Єланецької гуманітарної гімназії.

Л.Баденко від себе особисто та від своїх колег сільських голів також привітала переможців і завдяки спонсорській підтримці М.Істраті, депутата селищної ради та С.Тотоонова, депутата районної ради вручила В.Рудій планшет, а іншим учням — грошові премії.

Особливі слова вдячності батькам учнів-переможців, за підтримку своїх дітей, за щиру віру в їх перемоги та світле майбутнє.

Урочиста частина була переплетена з художніми номерами, які підготували вокальні колективи Єланецької та Возсіятської ЗОШ, С.Легкодух, Є.Макушева, Д.Слободніченко – учениці Єланецької гуманітарної гімназії.

Ми щиро дякуємо всім, хто активно підтримує юні обдарування: районній владі, мудрим і досвідченим педагогам – за самовіддану працю, за навчання і виховання підростаючого покоління, від якого залежить наше майбутнє, завтрашній день Українського суспільства!

Переможцям усім у навчанні найкращі побажання, нових творчих злетів та інтелектуальних досягнень!