БАТЬКІВСЬКІ УРОКИ У 11 КЛАСІ

Свято Дня гімназиста стало особливим та неповторним для нас, учнів випускного 7 класу. По-перше, таке свято для нас було останнім, тому що ми закінчуємо навчання в гімназії і станемо студентами престижних вищих навчальних закладів України. По-друге, нам випускникам, надано було по традиції прийняти до гімназистів учнів 1 класу і провести церемонію посвяти. Наші першокласники були веселі і трішки кумедні. Ми намагалися дати нашим маленьким друзям цінні та корисні поради, які допоможуть їм гідно нести почесне звання ГІМНАЗИСТА.
Наше свято вдалося. Воно було проникнуте радістю і гордістю за всі досягнення наших гімназистів! Свято було світлим, окриляло наших гімназистів і надихало на нові звершення і перемоги!  А ще по традиції ми скуштували смачний іменинний торт! У колі однокласників, за святковим столом ми згадували наші роки навчання в гімназії і навіть трішки шкодували, що вже виросли і роз’їдемось, ми справді стали  єдиною дружньою родиною.
Все було чудово! На огортала позитивна святкова атмосфера! Ми отримали масу задоволення від нашого свята! Віват, гімназіє!
Учні 7 випускного класу.

Традиційно на День гімназиста ми запрошуємо наших рідних батьків для проведення особливих, повчальних та життєво необхідних уроків. Цього разу до нас завітали Дорошенко Сергій Володимирович та Велічко Галина Мусіївна. Сергій Володимирович розповів нам про своє хобі – мисливство, про правила для мисливців про їх обов’язки та допомогу тваринам у складний зимовий період. Галина Мусіївна вразила нас своїм цікавим захопленням – вишивкою бісером. Вона розповіла, як правильно організувати свою роботу, поділилась секретами вишивання. Уроки батьків були дуже цікавими! Ми багато дізналися нового для нас, отримали задоволення від спілкування з батьками наших однокласників. Ми щиро вдячні нашим батькам і бажаємо їм здоров’я та гарного настрою!