НОВИНИ 29.05.2016

ВЕЛОПРОБІГ-2016

29 травня 2016 року провести день з користю для здоров'я та настрою запросив єланчан Велопробіг-2016. У цей день на центральній площі зібралися ті, хто побажав стати учасником історичного велопробігу і прагнув отримати яскраві емоції! Активними учасниками акції стали учні Єланецької гуманітарної гімназії.

Учасники велопробігу проїхали великим велопарадом по центральних вулицях Єланця для того, щоб привернути увагу громади до необхідності підтримувати здоровий спосіб життя та потреби створити безпечні умови руху для велосипедистів. Ми віримо, що велосипед -  це найкращий винахід людства, котрий може зробити людину щасливою.

Організатори велопробігу пригостили дітей солодощами а також провели конкурси на спритність та уміння керувати велосипедом. Усі діти та їх батьки були дуже задоволені заходом.

Велодень єднає країну та людей. Всім здоров’я та гарно кататись!