ВІДКРИТТЯ МУЗЕЙНОЇ ЕКСПОЗИЦІЇ

Напередодні Дня Святого Миколая педагогічний коллектив гімназії отримав подарунок - відремонтовану учительську, яка з часом стане навчально-методичним центром, мозковим центром гімназії. Розділити радість завітали Добровольський А.В., голова Єланецької районної державної адміністрації, Головань С.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Єланецької районної державної адміністрації, отець Миколай, настоятель церкви Пресвятої Богородиці, батьківські комітети класів. На базі навчально-методичного центру зусиллями вчителів та гімназистів було створено музейну експозицію історії гімназії, яку представили учні 5(9) класу, відмінники навчання Суліма Володимир та Булуй Каріна. Почесне право перерізати стрічку було надано Андрію Васильовичу Добровольському  та учню 6(10) класу, відміннику навчання Артему Ющуку. У своєму виступі голова РДА розказав про кроки, які робить влада для покращення умов навчання гімназистів. Гімназію включено до ряду проектів з енергозбереження, робляться серйозні зусилля по облаштуванню спортивної зали в гімназії. Головань С.В. наголосила на планах подальшої підтримки обдарованої молоді, в тому числі виплат стипендій обдарованим учням та стимулювання кращих вчителів. Отець Миколай привітав всіх гімназистів з наступаючими святами та бажав успіхів у навчанні та здоров’я. Директор гімназії Мельник В.В. дякувала владі за підтримку та розуміння проблем гімназії, батькам за фінансову підтримку проекту. Весела натхненна пісня у виконанні вокальної групи 3(7) класу придала святу особливої урочистості.