ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 2014

31 травня 2014 року героями дня Єланця стали випускники Єланецької гуманітарної гімназії 2014 року. Розділити їхнє свято прийшли батьки, вчителі та вся громада селища Єланець. Атестати про закінчення гімназії отримали 16 випускників, із них 6 учнів були нагороджені золотими медалями. Випускників привітала Мельник Валентина Володимирівна - директор гімназії, яка подякувала адміністрації, батькам, педагогічному колективу та побажала подальших успіхів учням. До побажань на адресу випускників приєдналися голова Єланецької райдержадміністрації О.П.Гуліна, селищний голова Л.В.Баденко, завідуюча відділу освіти, молоді та спорту С.В.Головань, які вручили випускникам грамоти за досягнення в навчанні, спорті, інтелектуальних конкурсах та формування позитивного іміджу району. Слово брали перші вчителі випускників, наймолодші гімназисти - учні 5 та зміна випускників - учні 10 класів. Вони висловили щире захоплення досягненнями випускників та побажали щасливої життєвої дороги. Після урочистої частини відбувся концерт, в якому брали участь випускники, учні та батьки гімназії. Всі гості щирими оплесками підтримували їх виступи. Свято пройшло на одному диханні. Глядачів вражали запальні танці, душевні пісні, щирі слова. Особливо оригінальним виявилися виконання вальсу з батьками, це було хвилююче та викликало сльози на очах присутніх. Свято закінчилося грандіозним феєрв’єрком - подарунком Л.В.Баденко.