НОВИНИ 29.05.2016

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2016

29 травня 2016 року в Єланецькій гуманітарній гімназії  відбувся урочистий випускний вечір, присвячений врученню документів про повну загальну середню освіту.

Вручення атестатів,  елегантне вбрання, обмін побажаннями, сльози і сміх, зустріч світанку – це те, що запам’ятається назавжди.

Свято розпочалось традиційним душевним вальсом, що виконувався дітьми і батьками. Всі присутні були в захваті від краси і шарму наших випускників.

До учнів звернулися зі словами привітань Посашкова О.М., голова Єланецької райдержадміністрації, Богданцев В.В., голова Єланецької районної ради, Баденко Л.В., Єланецький селищний голова, Головань С.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації, які побажали випускникам легкої дороги у самостійне життя, здійснення всіх мрій і задумів, творчих планів!

Булуй Каріна, Суліма Володимир були нагороджені золотими медалями,  Клєвцов Андрій - срібною. Головань Олександр, Холявіцька Анна, Забродська Юлія були відзначені Похвальними грамотами за успіхи у вивченні окремих предметів.

Випускники були нагороджені грамотами Єланецької районної державної адміністрації та Єланецької районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Булуй Каріна, Суліма Володимир, Головань Олександр та класний керівник Гордієнко В.В. отримали подяки виконкому Єланецької селищної ради та премії. Усі випускники отримали солодкі сувеніри від Єланецького селищного голови Баденко Л.В.

Традиційно випускників привітала їх перша вчителька Палієнко В.В. і вручила своїм уже дорослим дітям сердечка-обереги, які будуть нагадувати їм про рідну школу.

Також наших найстарших гімназистів привітали учні 1 та 6 класу, які уявили і представили наших випускників у майбутньому, вручили «Чарівні блокноти бажань» для здійснення всіх мрій.

На сцені наші випускники пережили моменти від 1 по 11 клас, дякували своїм улюбленим учителям і батькам.

Дорогі випускники! Щасливої вам дороги! Здійснення мрій та успіхів у житті!