НОВИНИ 30.06.2017

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 2017

29 червня 2017 року в Єланецькій гуманітарній гімназії  відбувся випускний вечір, присвячений врученню документів про повну загальну середню освіту.

Ця знаменна подія залишиться в пам’яті випускників та їхніх батьків приємними враженнями прощання з дитинством та рідним навчальним закладом.

Свято розпочалось традиційним вальсом батьків та дітей. Всі присутні були в захваті від краси і шарму наших випускників.

До учнів звернулися зі словами привітань Посашкова О.М., голова Єланецької райдержадміністрації, Богданцев В.В., голова Єланецької районної ради, Баденко Л.В., Єланецький селищний голова, Новохатько Г.Ю., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації, директор гімназії В.В.Мельник, які побажали випускникам зробити правильний професійний вибір свого майбутнього життя та здійснити всі свої мрії.

Донченко Юлія, Дубачинська Анастасія, Савельєв Ростислав були нагороджені золотими медалями, Баранець Максим, Дяченко Анастасія - срібними. Івон Юлія, Кушнір Роман, Фалько Аліна були відзначені Похвальними грамотами за успіхи у вивченні окремих предметів.

Випускники були нагороджені грамотами Єланецької районної державної адміністрації та Єланецької районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Волошин Іван та Тарасенко Артем були нагороджені подяками та грошовими преміями від Єланецького селищного голови Баденко Л.В.

Традиційно випускників привітала їх перші вчителі Мартинюк Н. В., Клименко І.В. та Ришкова Т.Л.

Також наших найстарших гімназистів привітала вокальна група учнів 7 та 8 класів з композицією «Ангели  надії» та майбутні випускники 2018 року з детективним розслідуванням у стилі Шерлока Холмса та доктора Ватсона.

На сцені наші випускники вітали адміністрацію гімназії, своїх вчителів та працівників гімназії, які учили, виховували та створювали комфортні умови для них протягом семи років навчання.
Дорогі випускники! Щасливої вам дороги! Здійснення мрій та успіхів у житті!