line decor
ГОЛОВНА ВИПУСКНИКИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ГАЛЕРЕЯ САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ГАЗЕТА ALMA MATER
line decor
 
 
НОВИНИ 06.12.2017
 

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 

Традиційно до Дня Збройних Сил України 6 грудня в Єланецькій гуманітарній гімназії відбулося військово-патріотичне змагання «Нумо, хлопці!» за участі юнаків 6(10) та 7(11) класів, організоване вчителем предмету «Захист Вітчизни» лейтенантом запасу М.М.Прокопчуком.

   Змагання оцінювало журі, до складу якого входили директор гімназії В.В.Мельник, учасник АТО старший сержант запасу В.В.Красніцький та вчитель основ медичних знань Т.М.Дмитрюк.
   Змагання почалися зі стройового огляду. Програмою змагань було передбачено наступні конкурси: спорядження магазину автомата Калашникова; стрільба з пневматичної гвинтівки; розбирання та збирання автомату Калашникова; конкурс командирів; спортивна естафета; піднімання гирі; перетягування канату.

   Протягом змагань юнаки продемонстрували свої навички, знання та вміння, які вони здобули на уроках з предмету «Захист Вітчизни» та на заняттях військово-патріотичного гуртка «Зірниця». У запеклій боротьбі юнаків було видно, що вони не прагнуть власної перемоги, а роблять спільну справу – готуються стати захисниками Вітчизни.

   У дружній здоровій конкуренції перемогу здобуло відділення 7(11) класу, відділення 6(10) класу отримало грамоту «за мужність та відвагу» проявлені на змаганнях.

   Після церемонії нагородження перед присутніми виступили члени журі. В.В.Мельник наголосила на тому, що юнаки гімназії ростуть і виховуються справжніми чоловіками-захисниками та патріотами України.

   На завершення гімназисти привітали з Днем Збройних Сил України запрошеного гостя В.В.Красніцького.