НОВИНИ 12.09.2017

УРОК МУЖНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Згідно навчальних планів для старшої школи з 10 класу розпочинається вивчення предмету «Захист Вітчизни», метою якого є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про  військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання.

Саме для досягнення мети навчального предмету з початку вивчення курсу, вчителем предмету «Захист Вітчизни» Прокопчуком М.М., на вступний урок у 6(10) клас Єланецької гуманітарної гімназії було запрошено учасника АТО старшого солдата Мартишко Івана Михайловича, який захищав Батьківщину на сході у лавах Національної гвардії та у складі 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Іван Михайлович розповів юнакам та дівчатам про те, як він в якості добровольця пішов боронити суверенітет нашої держави та про події на сході України, учасником яких він був. У ході розповіді учасник АТО демонстрував фотографії із власного архіву, з яких учні могли познайомитися із становищем на сході та побутом захисників держави. Учні не чекаючи закінчення коментарів гостя ставили багато питань.

Мартишко І.М. передав вчителю предмету «Захист Вітчизни» корисні навчальні відео- та фото- матеріали для проведення занять з підготовки учнівської молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу..