line decor
ГОЛОВНА ВИПУСКНИКИ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ГАЛЕРЕЯ САМОВРЯДУВАННЯ УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ГАЗЕТА ALMA MATER
line decor
 
 
НОВИНИ 02.10.2017  

СПРАВЖНЯ ОКРАСА СЕЛИЩА - ЙОГО ЖИТЕЛІ

 

 

У народі вважають: хто народжується на великі релігійні свята, того Бог наділяє особливою благодаттю. А якщо в день свята «народжується» цілий населений пункт, значить жителі його завжди будуть під опікою святих.  Так вже повелось, що в селищі міського типу Єланець день народження селища співпадає з одним із найбільших православних свят – Різдвом Пресвятої Богородиці. А тому єланчани готуються до святкування з особливим трепетом. Особливе хвилювання у селищного голови – Баденко Любов Василівни. І все ж вона знайшла час, щоб поспілкуватися зі старшокласниками  гімназії.

Нашому селищу – 214 років. Це поважний вік. Козацька вольниця, ярмаркове містечко, мальовничий куточок, розташований на березі річки, Єланець став центром району і продовжує залишатись одним із кращих населених пунктів не лише в районі, але й у цілій області.

«Селище наше красиве і квітуче. Але справжньою його окрасою є люди. Ми щодня бачимо їх, вони жили і живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця  – то джерело людської мудрості і самовідданості» - захоплено говорила Любов Василівна, знайомлячи гімназистів з Почесними жителями селища на стенді в залі засідань.  

Звання «Почесний житель селища Єланець» є найвищою відзнакою територіальної громади. Присвоюється громадянам, які мають видатні заслуги і зробили великий особистий внесок у розвиток селища, культуру, мистецтво, науку, освіту, охорону здоров'я, спорт та інші види діяльності, чия багаторічна виробнича, благодійницька, громадська та інша діяльність отримала широке визнання єланецької громади. Розповідь Любов Василівни була цікавою і емоційною.

«Наш Єланець дійсно із року в рік стає все кращим, і ми з вами є не тільки свідками цього, а ми є тими людьми, які роблять наше європейське містечко гарнішим» - такими словами завершила зустріч  селищний голова.

Класний  керівник 6(10) класу гімназії  Лагачева ЛА.

.