ЗВІТ ДИРЕКТОРА МЕЛЬНИК В.В. ЗА 2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗвітНа виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28 січня 2005 р. № 55 09 жовтня було проведено Звіт директора Єланецької гуманітарної гімназії Мельник В.В. про пророблену роботу в 2013-14 н.р. На загальних зборах були присутні 50 осіб - педагогічні працівники, батьки та представники громадськості. Звіт охопив аналіз усіх напрямків діяльності директора:
- персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі:
- виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої  освіти;
- вжиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу;
- залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;
- соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та педагогічних працівників:
- забезпечення організації харчування та медичного обслуговування гімназистів;
- надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей;
- моральне та матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення;
- дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку;
- піднесення престижу закладу та висвітлення діяльності закладу в засобах масової інформації.
Виступаючі з числа батьків та громадськості високо оцінили роботу директора та педагогічного колективу, відзначили зусилля директора у залученні спонсорів до вирішення проблем гімназії, покращення стану харчування, змістовну навчальну практику учнів, стимулювання кращих учнів гімназії. Одноголосно прийнято рішення оцінити діяльність директора на «відмінно» В роботі зборів взяла участь та виступила завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Бурлака Т.Ю.

Презентайцію звіту можна переглянути тут