Автори та засновники:

Ольховська Юлія Вікторівна

(автор проекту)

Учениця 11(7) класу Єланецкої Гуманітарноїгімназії ( 2006-2007 н.р.)

Метою створення мого сайту було те, наша гімназія, як перспективний заклад нового типу потребує доступної та змістовної інформації про себе, точніше - самореклами.

Найефективнішим способом це зробити - поширити через Інтернет - мережу.

Для більш тісного спілкування в майбутньому пропоную створити форум, електронну почтову скриньку.

Вагіна Оксана В'ячеславівна

(вчитель-консультант)

Оксана В'ячеславівна - незмінна постійна допомога.

Без її вказівок - цей проект не мав, мабуть своєї чіткої структури і довершеності.

Враховуючи те, що в гімназії не вивчаються основи Web-дизайну, допомога Оксани В'ячеславівни в деяких аспектах моєї роботи, була дуже суттєвою.

З архівів гімназії були зібранні більшість фотографій та офіційних документів.

Ті недоліки, які виникли в процесі роботи і попереднього захисту ми виправили.

Дуже вдячна Оксані В'ячеславівні за підказки.

Герасимчук Михайло Леонідович

У 2010-2011 навчальному році працював над оновленням матеріалів та дизайну сайту Герасимчук Михайло, учень 10 класу. Я планую закінчити на відмінно гімназію та вступити до ВНЗ. В майбутньому мрію стати програмістом.

Волошин Іван

Баранець Максим

Учні 2(6) класу Єланецької гуманітарної гімназії.

Розробники сайту у 2011-2012 навчальному році.

Активні. Займаються спортом та складають програми на мові програмування Scratch.