Документи та розпорядження

Мета гімназії:

Головною метою гімназії є забезпечення науково-теоретичної, гуманітарної, загальнокультурної підготовки обдарованих і здібних дітей.

 Завдання гімназії:

 Головним завданням гімназії є : сприяння відродженню і примноженню інтелектуального потенціалу, забезпечення реалізації права України громадян на здобуття знань понад обов'язків загальноосвітній рівень; створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу людини, суспільство та творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку учнів; формування і розвиток соціальної зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення; виховання в учнів поваги до Конституції України., прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності перед законом за свої дії, свідомого становлення до обов'язків людини і громадянина, шанобливого ставлення до родини,, поваги до державної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй.

Єланецька гуманітарна гімназії - офіційний, державний навчальний заклад, що знаходиться в спільний власності територіальних громад Єланецького району Миколаївської області.

Засновником гімназії є Єланецька державна адміністрація. Управління гімназії здійснює її засновник у особі відділу освіти Єланецької райдержадміністрації.

Гімназія в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України „Про освіту", „Про загальну середню освіту”, „Положенням про загальноосвітній навчальний заклад'", затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 964, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.

У гімназії визначена українська мова навчання і затверджено поглиблене вивчення іноземних мов та інформатики. Гімназія створюється у складі 1-7 класів (відповідно 5-11(12) класи загальноосвітньої школи для учнів віком від 10 до17 років.

Гімназія несе відповідальність перед собою, суспільством і державою за : безпечні умови освітньої діяльності; дотримання державних стандартів освіти; дотримання договірних зобов'язань з іншими суб'єктами освітньої, виробничої, наукової діяльності , у тому числі зобов'язань за міжнародними угодами; дотримання фінансової дисципліни.

Гімназія самостійно приймає рішення і здійснює діяльність з межах своєї компетенції. передбаченої законодавством України, та власним статутом.

Гімназія, як юридична особа має ряд документів, що затверджують статус закладу нового типу.
маркированный список

Сертифікат-посвідчення

маркированный список

Довідка державного реєстру

маркированный список

Наказ про відкриття гімназії

маркированный список

Топографічна карта площі гімназії

маркированный список

Розпорядження про створення гімназії

маркированный список

Свідоцтво про атестацію

Звіт про пророблену роботу
в Єланецькій гуманітарній  гімназії
за 2016-2017 н.р.

Дорогі друзі, шановні колеги, батьки, гімназисти!

          Ми щиро вдячні всім людям, які підтримують наш заклад, створюють умови для безперебійного функціонування та стимулюють наших та обдарованих учнів. Це-голова Єланецької районної державної адміністрації Посашкова О.М.,  голова районної ради Богданцев В.В.., начальник відділу освіти, молоді та спорту Головань С.В., селищний голова Баденко Л.В., депутат районнної ради Демченко А.Г., наші батьки-спонсори Алхімова В.Є, Бедратий А.С., Малюк О.Б, Баймлер М.Л., Баймлер В.М, Кравченко В.В., Дубачинська К.П, Івон С.В., Коломоєць Л.Х., Баранець Н.В.   Збірка не представляє повного переліку подій, адже його неможливо було б зробити. Гімназійне життя сповнене захоплюючих моментів, колективних справ, цікавих свят та традицій, незабутніх поїздок та нових відкриттів.

           Найважливішим досягненням нашого закладу є висока якість освіти, що надається нашим учням. Ми пишаємося нашими випускниками, які склали ЗНО на високому рівні – Івон Юлія. – 190 з української мови, 191- з історії України, Савельєв Ростислав.- 190 з української мови, 193 з біології.   Вже п’ятеро наших випускників успішно навчаються за кордоном.

        Гімназія є абсолютним лідером Першого (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад . Заклад щорічно збільшує кількість переможців Другого (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, залишаючи далеко позаду інші навчальні заклади району. У нинішньому навчальному році 10 учнів стали переможцями Другого етапу. Четверо гімназистів стали переможцями і ще троє дипломантами Конкурсу-захисту наукових робіт при  Миколаївському територіальному відділенні МАН. Четверо учнів стали переможцями мовно-літературних та інтелектуальних конкурсів обласного рівня.

       Переможці обласних олімпіад та інтелектуальних конкурсів отримали премії райдержадміністрації та районної ради. Кращі гімназисти (в середньому 30 осіб) отримують щорічну премію «Кращий у рейтингу», а переможці у номінації «Гордість гімназії» 150, 100 та 50 гр. Переможцями цього року стали – Валюшок Богдан, Бедратий Тарас та Івон Юлія.

        Гімназія продовжила напрацювання з питання розвитку євроінтеграційних процесів. Учнями реалізовано 2 міжнародні проекти з 70 школами Європи через програму Єврокомісії eTwinning plus. Завдяки  співпраці з громадською організацією GoGlobal, гімназія стала учасником спільноти шкіл GoCamp та приймала у своєму мовному таборі волонтера Маріке Дроогсма з Нідерландів. Гімназисти розвивають свої творчі здібності через участь в учнівському самоврядуванні, в процесі підготовки номерів гімназійної газети «Альма Матер», оновленні сайту гімназії,  беруть активну участь у іграх КВК, змаганнях Дружин юних пожежників, спортивних змаганнях. Переможцем цьогорічного конкурсу «Лідер року» стала Кишковська Валерія та представляла заклад на районному етапі.  Усі гімназисти забезпечені гарячим харчуванням, розширюються можливості для навчання  та покращуються умови для їх відпочинку. Постійно покращується матеріально-технічна база закладу. Цього року матеріальну базу закладу було поповнено інтерактивним комплексом, плазмовим телевізором, ноутбуком, маркерною дошкою . За рахунок районного бюджету було оздоровлено 16 здібних та обдарованих старшокласників у районному таборі «Сокіл», 2 дітей воїнів АТО на березі моря, 1 дитину-сироту,1дитину із багатодітної сім’ї,  відмінники навчання.    

        Важливим фактором підвищення пізнавальної активності учнів є навчальна практика. Наші діти відвідують музеї, виставки, розширюють свій кругозір. Так, з червня 2015 року учні відвідали музей Є.Кібріка, Краєзнавчий музей та басейн у м. Вознесенськ (25осіб),  Закарпаття (19 осіб), музей Верещагіна, каток, ЗД кінотеатр у м. Миколаїв (50 осіб), Київ (18 осіб), Умань (25 осіб).

        Гімназія-це місце, де учні відчувають постійну підтримку, де плекають їх таланти, де вони відчувають себе партнерами у навчанні. Гімназія-це місце, де чекають на своїх дітей.

 

        В.Мельник,

 

директор Єланецької гуманітарної гімназі